Kurzy obchodních dovedností Zlínský kraj

Radost z prodeje Přehrát lekce
ZDARMA

Chtěli byste vědět, jak dobře a efektivně prodávat? Zajímá vás, jak se dají s elegancí zvládat krizové situace? Jak využívat digitální technologie, aby prodávaly za vás? Jak se mít dobře a přitom si užívat radost z vaší práce? Na tyto otázky a na mnoho dalších vám odpoví online kurz obchodních dovedností Radost z prodeje. Vytvořili ho pro vás dva skuteční odborníci, kteří se ve sféře obchodu pohybují už několik desetiletí - Pavel Fara a Peter Urbanec. Sami si prošli úskalími začátečníků, udělali všechny možné i nemožné chyby, ale nakonec se vypracovali mezi nejúspěšnější muže ve svém oboru - obchodu. Po letech praxe a sbírání zkušeností se nyní chtějí o své know-how podělit i s vámi, a to formou online videokurzu, který mohou využít obchodníci nejen v Praze, ale třeba i nebo Českých Budějovicích.

V kurzu rozvoje obchodních dovedností se naučíte:

  • jednat zdravě sebevědomě
  • zvládat krizové situace
  • dělat si materiální a mentální přípravu
  • využívat reference
  • pokládat efektivní otázky
  • směřovat přímo k cíli
  • vytvořit si vlastní web

Určitě už jste někdy narazili při svém obchodování na nedůvěřivého nebo nepřístupného klienta. Přesvědčit takového zatvrzelého zákazníka o tom, že právě váš produkt nebo služba je pro něj to nejlepší, bývá občas skutečné umění. A právě tomuto umění vás ve svém online kurzu naučí Pavel Fara a Peter Urbanec. K dispozici k tomu mají tři přípravné díly kurzu, osm prémiových vydání, osm průběžných webinářů a čtyři speciální se konkrétní tematikou.

Radost z prodeje je nejúspěšnější kurz pro obchodníky a podnikatele nejen v České republice, ale i na Slovensku. Prošlo jím už více než 30 000 lidí. Nemuseli přitom chodit na živé kurzy obchodních technik , stačilo jim zaplatit si online kurz a sledovat ho z klidu a pohodlí svého domova. Pokud i vám přijde tahle možnost lákavá, vyzkoušejte zdarma první tři videa a rozhodněte se, jestli se i vy přidáte k tisícům lidí, kterým tento kurz změnil život.

Vyzkoušet kurz zdarma